Аudi будуватиме електромобілі на своїх заводах по всьому світу

29 09 2017

Коментарі:

0
 Вересень 29, 2017
 0

Автомобільна компанія Audi (Німеччина) будуватиме електромобілі на своїх заводах у всьому світі, включно з Мексикою та Угорщиною. Про це заявив голова компанії Руперт Штадлер, уточнюючи екологічні плани автовиробника.

Перші дві моделі масового виробництва – це e-tron EV та e-tron Sportback  – дісталися заводу Audi в Брюселі. Після цього профспілки німецьких підприємств Audi стали вимагати, щоб їм також виділили електромобільні проекти.

“Наш основний завод мусить бути підготовленим до майбутнього”, – сказав провідний представник профспілки Audi Пітер Мощ, виступаючи на зібранні 7000 робітників у місті Інгольштадт, що у Німеччині.

“У майбутньому електрокари виходитимуть з виробничих ліній усіх наших заводів”, – запевнив Штадлер у відповідь.

Audi, яка належить Volkswagen Group, планує до 2025 року випустити більше 20 авто з можливістю підзарядки, з них близько десятка – таких, що працюють виключно на електромоторі.

Audi e-tron Sportback концепт

Якщо говорити про перші електромобілі компанії, то Audi e-tron EV (вийде на ринок у 2018 р.) конкуруватиме у сегментi Tesla Model X, а e-tron Sportback (2019 р.) – з кросоверами накшалт Jaguar I-Pace.

У 2020 році компанія також представить компактний електромобіль, що базуватиметься на спеціальній модульній платформі MEB, яка розроблялася для автівок з електродвигуном. А починаючи з 2021 року, Audi додасть в свою лінійку електромобілі на новій платформі, яку компанія розвиває разом з Porsche.

Основні виробничі потужності Audi знаходяться в німецьких містах Інгольштадт та Неккарзульм, де зайняті дві третини усіх працівників компанії. Окрім того, автовиробник має заводи у Бельгії, Мексиці та Угорщині, а також користується мережею підприємств Volkswagen та Skoda для того, щоб будувати транспортні засоби за кордоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *