Важко й неочікувано - співробітник ElectroCars розказав правду про поїздку на Марс

5 02 2019

Коментарі:

0
 Лютий 5, 2019
 0
Категорія: Новини, Статті

На вихідних електромобіль Tesla Model S компанії ElectroCars привезли на Марс. Таку назву має село Семенівського району Чернігівської області.

Поїздку організували разом видання “Українська правда” й ElectroCars. Завдяки подорожі місцеві жителі вперше побачили електромобіль цієї американської марки, а у світі цього тижня частіше стали згадувати у ЗМІ про компанію Tesla від ElectroCars. Навіть засновник Tesla Ілон Маск не лишився осторонь і відреагував на цю поїздку в “твітері”.

Протягом 700 кілометрів пробігу вдалося якнайкраще випробувати електромобіль у суворих умовах. Адже дорога до села у поганому стані, температура була нижчою нуля, чимала ділянка автошляху бала покритою снігом і кригою.

Це було серйозне випробування електромобіля у суворих умовах, – розповідає співробітник ElectroCars Олександр Поляков. Він їхав за кермом машини впродовж всієї мандрівки. – Раніше пересувався цим електрокаром лише по Києву. Приємною несподіванкою стало те, як машина витримала цю дорогу. Найбільше ям було після того, як проїхали Чернігів. На більшості доріг – лише колії й глибокі калюжі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найпопулярніших гібридів, які везуть під замовлення зі США

Температура не опускалася нижче мінус 2 градусів. Проте через часті пробуксовування батарея Tesla сідала швидше, ніж на сухому асфальті.

“Коли проїхали понад 300 кілометрів і були вже в Чернігівській області, виявилося, що забули кабель для зарядки машини від розетки. Але несподівано швидко вийшли із ситуації. У селі на місцевому сервісі нам допомогли зарядитися, потім заряджалися в Чернігові”, – розповідає чоловік.

На деяких ділянках дороги навіть працював автопілот машини, переважно там, де було мінімум снігу й помітна розмітка.

“Село Марс нагадує більше хутір — там мало хат і жителів, – розповідає журналіст “Української правди” й ініціатор поїздки Ельдар Сарахман, – Ми з колегою Євгеном Руденком їхали робити репортаж про саме село. Ще декілька років тому там жило 30 людей, зараз – всього 5. Через декілька років село зникне”.

Марсом село назвали за часів СРСР через його віддаленість від обласного центру – від Чернігова добиратися туди 160 кілометрів.

“Багато людей у Марсі і в Семенівці ніколи не чули, ні про Ілона Маска, ні про дослідження Марсу, ні про Tesla, – розповідає журналіст. – Реакція на електромобіль була дуже позитивною – до нас підходили і цікавились люди, декількох ми на ній покатали. Жителі бачили, що ми успішно подолали багато кілометрів на електрокарі”.

Дорогою назад у Київській області через погану дорогу й темряву електромобіль пошкодив два колеса. Одне поміняли на запасне. Інше із деформованим диском спускало не критично. Його замінили вже в Києві.

Незважаючи на складну дорогу й напруженість, я радий, що ми це зробили. Виявилося, що ця модель електромобіля ще практичніша, ніж ми думали”, – ділиться враженнями Олександр Поляков.

Нагадаємо, рік тому на спеціалізованій виставці спеціалісти компанії ElectroCars показали у розібраному вигляді кузов і устаткування електромобіля Tesla Model S.

Як ми повідомляли раніше, компанія ElectroCars встановила ще одну швидкісну зарядну станцію у Києві.

Дізнатися більше про зарядні станції ви можете за посиланням: https://electrocars.ua/my/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *