Всі українські парковки пристосують для зарядки електромобілів

7 07 2018

Коментарі:

0
 Липень 7, 2018
 0
Категорія: Новини

До 2030 року всі парковки в Україні обладнають зарядними станціями для електромобілів, повідомив цього тижня Лев Парцхаладзе, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства.

До осені у міністерстві саме працюють над новою державною будівельною нормою.

“Може бути й таке, що до 2025 року електромобілі в Україні  витіснять інший транспорт. Може, в якомусь році взагалі заборонять бензинові або дизельні авто. Відповідно, паркінги мають бути готові до цього раніше”, – сказав заступник міністра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Uber доплачуватиме власникам електромобілів

В історичних і старих кварталах також побудують місця з електрозарядками. Парцхаладзе розповів, що існують технології будівництва паркінгів і під існуючими будівлями, але вони дуже дорогі. Як приклад заступник міністра навів ЦУМ, який перебудували і оснащили підземним паркінгом.

“У центральній частині Києва зараз розглядають об`єкт для реконструкції, і одна з вимог до інвестора – будівництво підземного паркінгу більш ніж на 1 тис. місць. Все залежить від економічної ситуації – чи окупиться інвестору цей паркінг”, – розповідає Парцхаладзе.

Україна увійшла в “десятку” держав світу в рейтингу з розвитку електромобілізації. Його склало американське видання InsideEV`s, що спеціалізується на дослідженні ринку електричних машин.

Дізнатися більше про наші зарядні станції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *