В Україні випускатимуть електричні сміттєвози

21 03 2018

Коментарі:

0
 Березень 21, 2018
 0
Категорія: Новини

В Україні почнуть виробляти електричні сміттєвози. Їх експортуватимуть у країни ЄС. Про це повідомили на підприємстві “Богдан Моторс”.

Машини розроблятимуть і виготовлятимуть на “Автозбиральному заводі №1” у Луцьку. Вже уклали угоду із датською компанією Banke Electromotive, що займається розробкою і виробництвом електричної техніки для муніципальних потреб.

Перша вантажівка повинна зійти з конвеєра влітку цьогоріч й пройти всі необхідні випробування. Після цього протягом 2018 року на заводі виготовлять ще 15 машин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Nissan запустить у серійне виробництво футуристичний кросовер

У “Богдані” поки не розголошують подробиць про конструкцію, характеристики та вигляд автомобіля. Проте відзначають, що зараз у компанії шанс вийти й укріпитися на ринках ЄС, адже до 2025 року в багатьох країнах Євросоюзу спецтранспорт має перейти на електротягу. Загальна потреба європейців у них – 200 одиниць на рік.

“Богдан Моторс” вже має досвід виробництва електротранспорту. Компанія виробляла великі партії тролейбусів для українських обласних центрів й інших країн, розробляла й випускала електробуси для Польщі, робила кузови для французьких електробусів Bluebus.

Нагадаємо, сьогодні французька компанія Renault Trucks оголосила, що з наступного року почне випускати 12-16-тонні вантажівки. Машини пройшли основні етапи випробувань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *