Група Renault - Nissan будуватиме мережу надшвидкісних зарядних станцій в Європі

16 02 2018

Коментарі:

0
 Лютий 16, 2018
 0
Категорія: Новини

8 станцій E-VIA FLEX-E запрацюють в Італії, чотири – в Іспанії, дві – у Франції. Їхня потужність буде на рівні 150-350 кВт.Їх відкриють до кінця цього року.

Метою проекту є покращення інфраструктури для електротранспорту, зробити зручнішим використання електромобілів у цих регіонах Євросоюзу.

Загальна вартість будівництва – 6,9 млн. євро. Половину від цієї суми дасть Європейський фонд Connecting Europe Facility (CEF). Решту профінансують не лише Renault і Nissan, а й інші компанії – ENEL, EDF, Enedis, Verbund і ІBIL.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За скільки можна буде купити Tesla Model 3 в Україні?

Renault лишається найкрупнішим виробником електромобілів у Європі, тому ця компанія всіляко підтримує розвиток і поширення зарядних станцій для електромобілів на континенті. Renault вже не вперше бере участь у різноманітних проектах, пов’язаних із будівництвом об’єктів такого призначення. Наприклад, підтримувала програми Ultra-E і High Speed Electric Mobility Across Europe, що дозволило побудувати 183 зарядні станції у країнах ЄС.

Нагадаємо, у січня Ілон Маск повідомив, що на зарядній станції Supercharger в Лос-Анджелесі побудує новітній drive-in із рестораном і великим екраном, з якого транслюватимуть кращі фільми.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *