ЕlectroСars розширює мережу: ми встановили ще одну швидкісну зарядку

15 11 2018

Коментарі:

0
 Листопад 15, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Компанія ElectroСars встановила ще одну швидкісну зарядну станцію в Києві. Вона знаходиться на території торговельного центру “Проспект” на вул. Гната Хоткевича, 1В. Станція внесена до міжнародних карт зарядних станцій. Вже пройшла випробування, час час яких зарядилося понад 100 електромобілів. Зараз працює цілодобово, розрахована на одночасне зарядження одночасно двох електромобілів.

Виробник станції – провідна європейська фірма Efacec. Популярна в країнах ЄС, сертифікована в Україні. Модель відзначається стабільною роботою і видачею заявленої потужності. Підтримує роботу із більшістю популярних в Україні електромобілів. Має режим швидкісного заповнення акумулятора за стандартом CHAdeMO (50 кВт). Крім цього, станція працює за стандартом зардження Combo на 50 кВт, Tуре 2 на 43 кВт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плюс один партнерський салон – відкрився найбільший центр електрокарів у Західній Україні

Під час роботи за стандартом CHAdeMO зарядна станція може за 30 хвилин заповнити акумулятори на 80% більшості популярних електромобілів.

Тариф на зарядку – 6 грн за кВт-год. Для клієнтів  ElectroСars діє- 33,33% знижка (4 грн / кВт-год). Розплатитися за заряджання можна через мобільний додаток OnCharge. Він доступний в App Store чи Google Play.

До 1 грудня дія акція із купівлі абонементу на заряджання електромобіля. Вони є трьох типів: за – 999 грн (з вартістю зарядки 3,77 за кВт-год), 9999 грн (з вартістю зарядки 3,33 за кВт-год), і 59999 грн (безкоштовне користування зарядкою протягом трьох років, детальні умови на сайті my.electrocars.ua або за телефоном 0730518805).

Нагадаємо, у кінці серпня Одесі почала працювати філія компанії ElectroCars. Її відкрили у центрі міста – на вул. Рішельєвська, 33.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *