11 цитат про бізнес від Олександра Кравцова

9 04 2018

Коментарі:

0
 Квітень 9, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Минулого тижня відбулася у “Фройд-Хаусі” на столичному Подолі відбулася лекція засновника компанії Electrocars Олександра Кравцова “Електромобілі. Як з $4 тис побудувати бізнес з оборотом в $4 млн. Помилки. Досвід.”

Щоб передати атмосферу заходу, пропонуємо 11 цікавих цитат лектора про бізнес в Україні та електромобілі.

«В Україні 100 доларів – це часом зарплата, а в США 100 доларів – це іноді чайові. В нас бізнес за американськими підручниками вести неможливо. Але ми працюємо, набиваємо ґулі, приймаємо різні рішення і пишемо українські сценарії успіху»

«Бізнес – це щодня нові виклики. Поки ми на перших етапах займалися популяризацією електромобілів, конкуренти продавали їх. Зараз розумію, залучення компанії до PR і промо-кампаній не має становити більше 10 відсотків її зусиль»

«Коли я зустрічаю власника електромобіля – не нашого клієнта, ставлю собі питання – чому він придбав електрокар в іншому салоні»

«Стратегія з’являється тоді, коли починаєш мислити цифрами не з трьома нулями, а із шістьма»

«Якщо ви вчора мали успішну мережу салонів із продажу бензинових машин, це не означає, що у вас вийде бізнес на електромобілях. Це інший підхід та інший стиль спілкування із клієнтами»

«Наша компанія невелика. Але вона приймає масштабні рішення. Саме ми виграли грант ЄБРР і першими привезли Tesla Model 3 в Україну»

«Ми робили багато помилок, але я ні про що не шкодую. Коли ти в усьому ідеальний, ти нікуди не рухаєшся»

«У кожного з нас є можливість почати успішний інноваційний бізнес тут. Україна не відстала у його розвитку від США – там така сама цікавість у людей електромобілів і приблизно ж така концентрація зарядних станцій»

«Великий капітал для бізнесу знайти можна. Проблема в тому, щоб ефективно ним скористатися. Якщо у вас завжди було в обороті 100 тисяч доларів і ви раптом отримали мільйон, він може погубити вас бо процеси підприємства не налаштована на такі масштаби»

«Один з викликів для бізнесу в тому, що в Україні дорогі гроші. Але ми знайшли способи вийти із цієї ситуації, придумали унікальні бізнес-підходи»

«Успішний бізнес – це коли відсоток правильних рішень значно більший за неправильні»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *