Мodel X випробували у найспекотнішій пустелі Землі

14 02 2018

Коментарі:

0
 Лютий 14, 2018
 0
Категорія: Новини

Tesla знову встановила рекорд. Мodel X стала першим електромобілем, який перетнув пустелю Сахара – найбільшу і найспекотнішу на планеті.

Машина брала участь у ралі “Будапешт-Бамако”. За його умовами, потрібно було проїхати зі столиці Угорщини до столиці Малі. Мodel X витримала це випробування. Всі вузли й агрегати працювали коректно, електроніка й контроллери батарей при аномальній температурі збоїв не дали.

Керувала електромобілем хорватська команда, пілот Саша Цветоєвич і штурман Олег Маштруко. Екіпаж за 16 днів подолав відстань у 8,6 тис. км. Це як 6 разів проїхати Україну від крайньої східної до крайньої західної точки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За скільки можна буде купити Tesla Model 3 в Україні?

Обмежений запас ходу електромобіля не став завадою. Батареї хорвати заряджали від місцевих електромереж у містах і селах, які вони проїжджали. У Марокко вдалося зарядитися на фірмовій зарядній станції від Tesla, яку там свого часу встановили шанувальники марки. На території пустелі екіпаж користувався для зарядження акумуляторів генератором, встановленим на автомобілі супроводу.

Точно не відомо, у якій комплектації і модифікації була Мodel X, якою перетинали пустелю. Машини цієї моделі можуть бути запасом ходу 380, 470 і 460 км пробігу. Тобто екіпаж здійснив від 22 до 26 зупинок для зарядження електромобіля.

Нагадаємо, Мodel X вже випробовували у пісках пустель. Так торік оприлюднили відео із дрифтом на цьому електромобілі в Аравійській пустелі. Однак про конкретний пробіг нею і кількість пройденої відстані не повідомляли.

Як повідомляв наш портал раніше, Tesla Roadster нещодавно стала першим і найшвидшим електромобілем у космосі. 6 лютого машину туди запустили на надважкій ракеті Falcon Heavy.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *