Низька ціна й 400 км запасу ходу - Renault Zoe оновили

9 02 2019

Коментарі:

0
 Лютий 9, 2019
 0
Категорія: Новини

Оновлений французький електромобіль Renault Zoe  матиме запас ходу в 400 км.

Компанія представить машину уже в  другій половині 2019 року, повідомили в представництві виробника.

Силовий агрегат на 103 кінські сили  двигун моделі замінять на агрегат потужністю 130 кінських сил.  Стане іншою і батарея. У неї буде підвищена ємність і збільшена стійкість до різких розрядів. Це означає, що вона витримуватиме більше навантажень і буде краще пристосована до роботи із швидкісними зарядними станціями. Характеристики акумулятора виробник поки не повідомляє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 хвилин – і батарея заряджена – презентували інноваційний адаптер

Також компанія збільшить продажі – замість запланованих 220 машин на день Renault випускатиме  440. За рахунок більшого потоку машин на конвеєрі вартість моделі вдасться зберегти на теперішньому рівні – близько $30 тис.

Нагадаємо,  Tesla Model S компанії ElectroCars побувала на Марсі. Якщо точніше — у селі Марс Семенівського району Чернігівської області. Електромобіль витримав 700 кілометрів дороги при мінусовій температурі й  поганих дорогах,

Як ми повідомляли раніше, компанія ElectroСars встановила ще одну швидкісну зарядну станцію в Києві. Вона знаходиться на території торговельного центру “Проспект” на вул. Гната Хоткевича, 1В. Станція внесена до міжнародних карт зарядних станцій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *