Німеччина стала лідером за кількістю проданих електромобілів у ЄС

14 07 2019

Коментарі:

0
 Липень 14, 2019
 0
Категорія: Новини, Статті

Китай продовжує лишатися на першому місці за кількістю проданих електромобілів у світі. Проте у Європі ситуація змінилася – за підсумками першого півріччя поточного року Норвегію випередила Німеччина. Про це йдеться у статистиці Центру управління автомобілебудуванням (CAM).

Китай має найбільший відрив від інших країн за кількістю проданих електромобілів. Із січна по червень включно там продали 628 тис. авто з електричним приводом, що на 52% більше ніж торік у цей період. За Китаєм на другому місці – США. Там продали 149 тис. електрокарів і гібридів, що на 20% більше ніж роком раніше. Далі йдуть країни Європи, де зафіксовано відчутне зміщення головних центрів продажів. Лідером у регіоні стала Німеччина, де продажі збільшилися на 41% і склали 48 тис. машин.

Четверте місце у світі посідає Норвегія. Від початку року там  з’явилося 44 тис. гібридів і електромобілів. Це на 22% більше ніж роком раніше. Замість Англії на п’ятому місці відтепер опинилася Франція. Цікаво, що Британія стала єдиною державою, де продажі електромобілів впали. Падіння становить 7%. У країні реалізували 27 тис машин із електричними силовими установками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Йдемо темпами західної Європи” – електромобілі в Україні отримають більше прав

У рейтинг також потрапили Нідерланди, які збільшили продажі електричних авто на 122% до 20 тис. за перше півріччя 2019 року.

Проте якщо брати співвідношення електрокарів і паливних авто, які продали в різних країнах, то першість належить Норвегії. За перші півроку 56,2% проданих там машин були електромобілями. Далі за спадання за статистикою у цьому ключі йдуть Китай, Німеччина, Франція, Англія і Америка.

Нагадаємо, в Україні продовжують зростати продажі електромобілів. Разом із цим налагоджується й інфраструктура. Компанія ElectroCars встановила нову швидкісну зарядну станцію біля торговельного центру “Проспект” у Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *