Олександр Кравцов випробував автопілот Tesla в українських умовах

26 01 2020

Коментарі:

0
 Січень 26, 2020
 0
Категорія: Новини, Статті

Автопілот Tesla вважають найдосконалішим автопілотом у світі серед легковиків. СЕО компанії ElectroCars Олександр Кравцов вирішив перевірити, як працює автономна система водіння на українських дорогах. Експеримент знімали журналісти телеканалу 2+2 для публікації в передачі “ДжеДаї”.

Спочатку Олександр взяв Tesla Model S 2017 року. Проїхав ним від просп. Степана Бандери до станції метро Тараса Шевченка. На цій ділянці шляху автомобіль нерідко “просив” взятися за кермо — не міг розпізнати розмітку, не всі автомобілі навколо міг виявити.

Найнебезпечніше, що ледь не проїхав на червоний сигнал світлофора. Також не пропустив пішохода. Хоча загалом у тягнучці машина непогано себе поводить. Більшість круїз-контролів такого рівня не запропонують”, – коментує Олександр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хотілося б краще” – Олександр Кравцов про продажі електрокарів 2019 року

На другому електромобілі Tesla Model 3 із новішим автопілотом Олександр проїхав за тим же маршрутом. На моніторі машини відображалися автомобілі навколо кузова Tesla. При чому досить точно були виявлені їхні габарити й типи машин.

У потоці вона їде сміливіше, рідше “хвилюється” за попередню машину. Але, на жаль, також не розпізнає сигнали наших світлофорів. Людину також може не пропустити. Дається взнаки те, що, по-перше, ми використали машини зі США для американського ринку, по-друге, поки що Tesla немає української офіційної прошивки із нашими картами”, – говорить Олександр

Нагадаємо, компанія ElectroCars першою ввезла в Україну 2018 року Tesla Model 3. На той час ця модель тільки вийшла.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *