#ПДВнаповітря - десятки електромобілів виїхали на акцію протесту

20 11 2018

Коментарі:

0
 Листопад 20, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Протягом вихідних по містах України відбулися мітинги електромобілістів. Вони були у Вінниці, Дніпрі, Одесі та Києві. Власники екологічно чистих машин вимагали звільнити електромобілі від оподаткування до 2020 року.

У Вінниці зібралося півсотні легковиків на акцію, в Дніпрі – більше трьох десятків, колона з десятків машин проїхалася вулицями Києва й Одеси. Мітингувальники по всій Україні виступили під гаслом #ПДВнаповітря. Вони одягнули медичні маски на знак того, що не хочуть дихати вихлопами бензинових та дизельних авто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕlectroСars розширює мережу: ми встановили ще одну швидкісну зарядку

Серед учасників протесту – власники машин із електродвигунами, члени технічних клубів із переоснащення бензинових машин в електричні, підприємці й небайдужі до екології. Всі виступають за максимальну доступність інноваційного транспорту. А введення ПДВ із 1 січня 2019 року, як і новий акциз, цьому аж ніяк не сприятиме. Наприклад, вживаний Nissan Leaf 2015 року з 1 січня подорожчає більш ніж на 3 тисячі доларів – із 15,5 тис. до 18,6 тис. Крім того, нещодавно прийнятий Верховною Радою закон 8487 передбачає запровадження акцизів – 1 євро за 1 кВт-год акумулятора електромобіля. Такий стан речей може істотно загальмувати перехід країни на новітній транспорт.

Нагадаємо, Україною їздить понад 8,3 тис електромобілів. Щомісяця вітчизняний автопарк поповнюється на 500-600 електрокарів. Кількість зарядних станцій в Україні щомісяця також зростає. Зараз їх понад 1,5 тис.

Як ми повідомляли раніше, компанія ElectroСars оголошує Black Friday! Вона триватиме до 30 листопада цього року включно. Акційні умови поширюються у мережі зарядних станцій ElectroCars, які вказані на карті сторінки http://my.electrocars.ua .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *