Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

27 04 2016

Коментарі:

0
 Квітень 27, 2016
 0
Категорія: Новини

Столичні готелі розпочинають “зелені” програми лояльності для гостей. Першим зарядну станцію для електромобілів встановив Прем’єр Готель Русь.

27 квітня станція була офіційно відкрита на території готелю за адресою вул.Госпітальна,4. Управління Прем’єр Готелю вирішило інсталювати обладнання виробництва української компанії ElectroCars у рамках розвитку власної програми реалізації зелених рішень – “Щасливий світ”.

2016 року помітно зросла кількість електромобілів: за офіційними даними, в Україні на початку року їх було близько 700. А за підрахунками експертів ElectroCars, до кінця 2016-го їх може бути понад 2000 одиниць. Проаналізувавши досвід роботи з гостями, менеджмент готелю спрогнозував, що попит на послугу “підзарядки” авто зростає, тим паче у центрі столиці. Відтепер на інтерактивній мапі PlugShare, якою користуються водії електричних авто по всьому світу, буде нанесено ще одну – у центрі Києва.

Встановлена станція здатна одночасно зарядити два електромобілі, електроскутери або електровелосипеди від 3,3 кВт. Для гостей готелю користування послугою безкоштовне, а водії, яким необхідно виключно “підзарядитися”, сплачують лише за користування паркувальним місцем.

13091803_993584314051619_941582726_o

ДОВІДКА:

Власники електричних авто зазвичай обирають локації для відпочинку, де є можливість їх зарядити. Найбільш корисною для електрокара є 6-8 годинна сесія зарядки. Саме таке обладнання було встановлено на території готелю – це оптимальне рішення, адже найчастіше його обирають, як місце проведення українських та міжнародних конференцій, що тривають протягом робочого дня. За цей час власник зможе зарядити електричне авто на 100%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *