Плюс один партнерський салон - відкрився найбільший центр електрокарів у Західній Україні

27 10 2018

Коментарі:

0
 Жовтень 27, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Сьогодні у Івано-Франківську відкрили наш партнерський салон з продажу електромобілів. Він знаходиться на вул.  Євгена Коновальця, 433. Салон працюватиме під трьома брендами – ElectroFuture, ElectroCars, IFCars.

Це найбільший центр із продажу та обслуговування електромобілів у Західній Україні. Його приміщення на 450 квадратів. Там уже продають машини більш як 6 брендів. Серед них BMW, Nissan, Fiat, Toyota, Mercedes Benz та інші. Схожого різноманіття електричних моделей не мають більшість столичних салонів із продажу електричних машин.  Крім цього у франківському автоцентрі є чимале СТО на 15 підйомників для обслуговування електричних автівок.

“Відкриття цього салону має грандіозне значення для всього регіону. Адже тут до тепер не було ні подібних автоцентрів, ні станцій технічного обслуговування такого рівня”, – говорить СЕО компанії ElectroCars Олександр Кравцов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Маріуполі запрацював салон ElectroCars

За його словами, найближчим часом в області побільшає електричних заправок. Мережу планує розвивати компанія IFCars. До того ж, місто виграло грант ЄБРР на розвиток електрозаправок у напрямі Румунії на 500 тис. євро.

“На відкритті було чимало зацікавлених електромобілями людей.  Троє навіть виграли подарункові сертифікати від нового салону. Приходив на відкриття й міський голова.  Думаю, найближчим часом на вулицях Івано-Франківська побільшає інноваційного транспорту”, – говорить Борис Пашніков, менеджер регіонального розвитку компанії ElectroCars.

Нагадаємо, у кінці серпня Одесі почала працювати філія компанії ElectroCars. Її відкрили у центрі міста – на вул. Рішельєвська, 33.

Як повідомляв наш сайт раніше, у кінці липня в Маріуполі Донецької області також відкрили салон ElectroCars.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *