Стало відомо, як Nissan Leaf пройшов краш-тест

10 05 2018

Коментарі:

0
 Травень 10, 2018
 0
Категорія: Новини

Nissan Leaf другого покоління пройшов повний краш-тест організації Euro NCAP. Автомобіль випробували на лобовий удар і два типи бічного удару, а також перевірили безпеку пішоходів під час наїзду машини. У салон посадили манекени із датчиками дорослих людей і дітей в автокріслах.

Загалом за краштест електромобіль отримав 5 зірок. Це максимальний результат. Захист водія оцінили у 93%, дітей – 86%, пішоходів – 71%. Активні системи безпеки спрацювали на 71%.

Nissan Leaf 2018 став першим автомобілем, який протестували за новими і більш суворим вимогам до випробувань на зіткнення в 2018 році. Зокрема, тепер враховується вплив електронних асистентів на безпеку велосипедистів, а також ідентифікація ними пішоходів в темряві або умовах поганого освітлення. Відтепер беруться до уваги робота системи утримання автомобіля в смузі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Стало відомо, коли Volkswagen почне випускати електромобіль Neo

«Останні оновлення тестів Euro NСAP в питанні активної безпеки роблять акцент на захисті як автомобілів, так і інших учасників дорожнього руху. Наші нові тести демонструють підвищення рівня передових систем безпеки шляхом підключення різних датчиків, встановлених в автомобілях. У міру зниження вартості цих систем і збільшення їхньої технологічності, автомобілі незабаром зможуть скоротити кількість аварій», – заявив Мічіель ван Рейтинген, генеральний секретар Euro NCAP.

Нагадаємо, в Україні Nissan Leaf другого покоління з’явився у березні. Електромобіль силовий агрегат потужністю 150 к.с. і батарею на 40 кВт/год.

Як повідомляв наш сайт раніше, японський виробник Nissan планує істотно збільшити частку машин із електричним двигуном.

А обрати комплектацію Nissan Leaf ви можете за посиланням: https://electrocars.ua/sale-electric-cars/nissan-leaf/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *