"Хотілося б краще" - Олександр Кравцов про продажі електрокарів 2019 року

14 01 2020

Коментарі:

0
 Січень 14, 2020
 0
Категорія: Новини, Статті

7542 електромобілів зареєстрували в Україні протягом минулого року. 

“Зважаючи на динаміку купівлі електромобілів, яку не раз демонстрували українці, то це не найкращий показник за останні роки, – говорить Олександр Кравцов СЕО компанії ElectroCars. – Порівняно із 2018-м, легкових електромобілів побільшало на третину. За попитом на електрокари ми знаходимося десь між Португалією та Іспанією. Думаю, після березня цього року ми вибудемо із “десятки” країн із найбільш інтенсивним приростом електромобілів. Головна причина – бракує стимулів для переходу на інноваційний транспорт.”

Найпопулярнішим електромобілем лишається Nissan Leaf. 2019 року їх зареєстрували 3 217.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як змінився ринок електромобілів за 11 місяців?

Друге місце вже не перший рік поспіль зберігається за Tesla Model S. Таких українці придбали 623 одиниці. На третьому місці Volkswagen e-Golf. Торік в Україні електромобілів цієї моделі побільшало на 360 штук. Четверту й п’яту сходинку посів BMW i3 і FIAT 500е.

“Якщо порівняти із популярними моделями у країнах Євросоюзу, то там “п’ятірка” найпопулярніших електромобілів виглядає дещо інакше, ніж у нас. Наприклад, у лідерах там найбюджетніша модель Tesla, на другому місці – Renault Zoe, на третьому – електричний Volkswagen Golf, потім вже йде Nissan Leaf і BMW i3”, – говорить керівник компанії. 

Продажі комерційних фургонів протягом 2019 року збільшилися у півтора рази. Трійка лідерів цього сегменту виглядає так: Renault Kangoo Z.E., Nissan e- NV200 і Peugeot Partner Electric. Середній вік цих машин – 6 років.

“Середній вік легкових електромобілів становить 4 роки. Загалом в Україні продаються переважно вживані електрокари зі США та країн ЄС. Таких – 92 відсотки”, – пояснює Олександр Кравцов.

Нагадаємо, компанія ElectroCars продовжила святкові знижки на наявні на її складі електромобілі. Серед них – Nissan LeafBMW i3, Tesla Model S.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *