Це створить передумови розвитку економіки - Омелян про відміну ПДВ

20 11 2018

Коментарі:

0
 Листопад 20, 2018
 0
Категорія: Новини

Міністерство інфраструктури України підтримує звільнення електромобілів від сплати акцизу та ПДВ. Про це заявив  профільний міністр Володимир Омелян 19 листопада 2018 року.

“Це створить передумови розвитку економіки за рахунок інфраструктурних проектів. Розвиток електротранспорту та його інфраструктури матиме безумовний позитивний вплив на екологію та енергетику нашої країни. Рівень викидів автотранспорту з міст сягає до 90 відсотків від всіх шкідливих викидів”, – говорить міністр інфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕlectroСars розширює мережу: ми встановили ще одну швидкісну зарядку

Омелян підтримує законопроекти №8159 і 8160, які передбачають звільнення на 10 років від оподаткування і ввізного мита комплектуючих і кузовів для виробництва електромобілів та електробусів, а також звільнення на 15 років від податку на прибуток видобувачів літію, виробників акумуляторів і електромобілів.

“В цих законопроектах є норми, що сприятимуть залученню міжнародних інвестицій для виробництва електротранспорту та його складових шляхом надання пільг. В цьому році Мінінфраструктури спільно з Укренерго запустили проект створення національної мережі швидких електрозарядних станцій вздовж основних транспортних магістралей України”, – каже Володимир Омелян.

Також міністр інфраструктури закликав залучатися до розвитку електромобільності в Україні.

Нагадаємо, з січня наступного року ПДВ на електромобілі має повернутися. Це означає, що більшість моделей стануть коштувати дорожче на понад 20%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *