Чому не розпочали видачу номерів для електромобілів?

2 01 2020

Коментарі:

0
 Січень 2, 2020
 0
Категорія: Новини, Статті

З 1 січня цього року набув чинності закон №10405. Він передбачає створення спеціальних дорожніх знаків і номерів для електромобілів.

“Нові номерні знаки будуть теперішнього зразка, але із зеленими символами  – літерами та цифрами. Завдяки ним можна буде розрізнити у потоці електричні машини від автівок із двигуном внутрішнього згоряння, – говорить СЕО компанії ElectroCars Олександр Кравцов. – Проте і досі таких номерів, на жаль, не видають.  Ще не випустили навіть. Адже Кабмін не випустив відповідного наказу та не затвердив стандарти для цих номерів”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як змінився ринок електромобілів за 11 місяців?

Як раніше повідомляли, урядовці мають це зробити до 20 лютого.

Дорожні таблички і знаки також ще ніде не встановили. Біля зарядних станцій і на деяких парковках і досі стоять знаки, поставлені раніше. Вони не мають юридичної сили.

“Загалом це потрібна і правильна ініціатива. Після її реалізації життя електромобілістів має стати простішим, – говорить керівник компанії. – Адже зараз, на жаль, нерідко біля великих торговельних центрів водії машин із ДВЗ ігнорують зелену розмітку біля зарядних станцій і блокують під’їзд до них електромобілів. При цьому не несуть за це ніякої відповідальності. Закон №10405 передбачає штрафи за стоянку бензинових і дизельних авто на парковці для електромобілів на суму від 340 до 510 грн”.

Нагадаємо, сервіс компанії ElectroCars став кращим сервісом року для електромобілів за версією EcoDrive.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *