Як Україні вдається бути в числі держав-лідерів із розвитку електротранспорту

31 03 2018

Коментарі:

0
 Березень 31, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Україна увійшла в “десятку” держав у глобальному рейтингу з розвитку електромобілізації. Його склало американське видання InsideEV`s, що спеціалізується на дослідженні ринку електричних машин.

Цьогоріч наша країна на дев’ятому місці, торік була на п’ятому. Лідерами стали Китай, Норвегія, Швеція і США.

“Такі високі позиції України другий рік поспіль можна пов’язувати із багатьма факторами. Якщо поділити цей результат на складові, то 30 відсотків із нього належить суспільству, 50 – бізнесу і 20 – державній політиці. Українці за ментальністю інноватори, відкриті до всього нового. Побачили, що пальне дорожчає і стали більше купувати електромобілів. Уряд скасував мито й ПДВ на електромобілі, а бізнес розвиває інфраструктуру – зарядні станції і сервіси обслуговування”, – говорить СЕО Еlectrocars Олександр Кравцов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рама і склеєні панелі кузова – 4 конструктивні особливості Tesla Model S

Зараз в Україні зареєстровано понад 8 тис. машин із електродвигунами. За даними МВС, протягом минулого року зареєстрували 3321 електромобіль і 3490 гібридних машин.
Це майже у три рази більше ніж 2016 року. Тоді поставили на облік в МВС 1709 автівок на електротязі та 884 – з гібридною силовою установкою. Крім цього зростає кількість зарядних станцій, зараз їх більше 600.

“Якщо найближчим часом приймуть стратегію розвитку електромобільного транспорту Мінінфраструктури на 15 років, створять умови для збирання електрокарів в Україні, то будемо розвиватися у цьому напрямі не гірше Норвегії і Швеції”, – каже експерт.

Нагадаємо, Україна стала першою країною в Європі, де презентували Tesla Model 3. Машину привезла компанія Еlectrocars.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *