У ElectroCars розповіли якими будуть перші зарядки Tesla в Україні

19 01 2020

Коментарі:

0
 Січень 19, 2020
 0
Категорія: Новини, Статті

Скоро мають з’явитися перші зарядки Tesla в Україні. Такі плани у американської компанії.

Поки що найближча зарядка Tesla знаходиться за 200 кілометрів від нашого державного кордону.

Йдеться про три швидкісні зарядні станції. Думаю, їх встановлять не одночасно, а поступово, – говорить СЕО компанії ElectroCars Олександр Кравцов”.

За його словами, це будуть пристрої, здатні одночасно заряджати від 4 до 10 електромобілів. Supercharger видаватиме напругу потужністю 120 кВт.

Я користувався подібними. Перше, що впадає в очі, це оригінальний дизайн самої станції, дебелий пістолет і товстий кабель. Але найголовніша особливість – це надшвидка зарядка. До 90% вона заповнює акумулятор за 30-35 хвилин. Більшість зарядних станцій, які працюють в Україні, роблять це за півтори години. Крім того, для старих моделей Tesla, випущених до 2018 року зарядка є безкоштовною.”

Компанія Tesla збирається встановити протягом цього року в Україні три свої швидкісні зарядні станції. Перші повинні з’явитися у перші квартали року.

Інформація про це є на картах компанії Tesla.

Місце розташування станцій, ймовірно, залишать те, про яке через свої карти Tesla заявляла раніше, – Рівненська область, об’їзний автошлях неподалік Житомира. По третьому об’єкту інформації немає.

Такі станції також вперше з’являться у Литві, Латвії, Естонії, Ісландії і Росії.Загалом Tesla за всі роки роботи відкрила 1400 Supercharger.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *