12 листопада під Верховною Радою будуть вимагати дешевих електромобілів

10 11 2015

Коментарі:

1
 Листопад 10, 2015
 1

Українці, які хочуть мати електромобілі, прийдуть під Верховну Раду 12 листопада о 14 годині, коли парламент розглядатиме законопроект №1912 про скасування ввізного мита та ПДВ на електромобілі. Їх приїдуть підтримати громадяни, що вже мають електричні авто: активісти спільноти ElectroCars, учасники Асоціації учасників ринку електромобілів та клубу «Електроавтосам».

Подібні фіскальні пільги діють у багатьох країнах світу, зокрема, у Норвегії, Нідерландах, США, Японії тощо. Наприклад, у Норвегії не стягують ПДВ, яке там становить 25%. Інший спосіб – прямі субсидії. У Франції автомобілям з рівнем викидів СО2 до 20 г/км виплачують разовий бонус у 7000 євро. Субсидії виплачують також уряд Китаю, США, Франції, Швеції, Великобританії тощо.

В Україні, за прогнозами експертів спільноти ElectroCars, у разі ухвалення законопроекту наступного року може бути продано до 10 тисяч електромобілів. Ціни на найпопулярнішу модель Nissan Leaf можуть впасти до $30 тисяч замість $42, а на таку саму модель, що була у використанні – близько $15 тисяч замість $20.

Всім учасникам акції дістанеться сертифікат на тест-драйв електромобілів. Збір учасників – за картою:

Детальніше про подію у Facebook.

One response on “12 листопада під Верховною Радою будуть вимагати дешевих електромобілів

  1. Леонід сказав:

    Я подумки буду з вами. Надіюсь у нардепів хватить здорового глузду прийняти рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *