120 км запасу ходу і ціна 109 тис грн - почали продавати електрокар Fulu

22 10 2018

Коментарі:

0
 Жовтень 22, 2018
 0
Категорія: Новини

В Україні почали продавати електромобіль малого класу Fulu Mk1. Він розіміром подібний до Smart.

Електрокар виготовлений у Китаї. У нього – чотиридверний кузов, панелі виготовлені із пластику.   Салон авітівки просторіший, ніж у Smart – поміщається чотири людини середнього зросту. Маса електромобіля – 435 кг.

Машину оснастили силовим агрегатом на 2,2 кВт. Одного заряду літієвих акумуляторів вистачає на долання 120 км. Швидкісна зарядка для цієї моделі не передбачена. Тому заряджати машину потрібно 8 годин від побутової розетки на 220 В.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 хвилин на зарядження акумулятора – Porsche вироблятиме електромобілі

Оскільки двигун електромобіля малопотужний, то максимальна швидкість Fulu Mk1 – невелика, становить 45 км/год. Вартість машини – 109 999 грн. Це означає, що машину можна придбати за 6-8 столичних зарплат. Адже, за підсумками серпня,  середні зарплата в Києві – 13,6 тис. грн.

Проте є одна проблема – використання електромобіля в Україні поза законом.  Відповідно до нашого законодавства, механічними транспортними засобами є лише ті, що оснащені електродвигуном потужністю понад 3 кВт, а у Fulu Mk1 – 2,2 кВт. Тобто зареєструвати його і використовувати на українських дорогах не вийде, поки не  внесуть зміни в законодавство.

Нагадаємо, Міністерство фінансів і Державна фіскальна служба відмовилися від продовження діючих нульових ставок на ввезення в Україну електромобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *