Компанія ElectroCars продає та встановлює зарядні станції як для бізнесу, так і домашнього використання. Наші консультанти нададуть Вам повну інформацію про переваги встановлення зарядних станцій, допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення, допоможуть зі встановленням та подальшим обслуговуванням.

Зарядні станції для бізнесу та приватного використання

2314-7-with-trees

Навіщо це потрібно?

Встановлення станції зарядки для електромобілів підвищує конкурентоспроможність бізнесу (торгівельних центрів, кафе, ресторанів, готелів, парковок, бізнес центрів), приводить до Вас нових клієнтів, підвищують лояльність до Вашого бренду, підкреслює індивідуальний підхід та іноваційність компанії.

Клієнт – власник електромобіля, вибираючи між декількома подібними сервісами, швидше надасть перевагу тому, де він зможе підзарядитись.

Встановлену зарядну станцію можна нанести на міжнародну мапу зарядок, щоб власники електрокарів могли планувати свої маршрути із заїздом до Вас на «підзарядку», а заодно скористатись Вашими послугами.

psmap

Зарядні станція сумісні з найбільш популярними електромобілями – Nissan Leaf, Tesla, Renault Fluence/Zoe, Ford Focus, Citroen, Bio Auto.

Інформація про відкриття нової станції зарядки створює медіа «галас» в профільних ЗМІ і сайтах, «сарафанним радіо» розповсюджується серед власників електромобілів. Така подія підвищить кількість посиланнь та згадувань про Ваш бізнес.

Станція домашнього використання.

home-nt

Домашня зарядна станція доволяє вдвічі швидше ніж від звичайної розетки заряджати Ваш електромобіль.

Це особливо зручно для активних людей, які потребують мобільності та наявності завжди повного акумулятора

Скільки це буде коштувати?

Вартість встановлення можна розділити на декілька частин:

  • Вартість зарядної станції – від 300 $;
  • Вартість встановлення – індивідуальні рішення;
  • Витрати на електроенергію – залежно від обраного рішення;

 

Щоб отримати безкоштовну консультацію спеціаліста телефонуйте +38 (044) 338-33-53; +38 (067) 353-87-86
Або замовляйте зворотній зв’язок.