Три мільйони електрокарів та гібридів на дорогах у всьому світі

26 12 2017

Коментарі:

0
 Грудень 26, 2017
 0

Кількість електромобілів та електричних гібридів на дорогах світу у листопаді цього року перевищила 3 000 000, передає британська газета The Guardian з посиланням на дослідження шведської аналітичної групи EV-Volumes.

Загалом у 2017-му продано близько 1 млн електрокарів. Активне зростання ринку зумовлено державними пільгами для екологічного транспорту у багатьох країнах, розширенням модельного ряду автомобілів з можливістю підзарядки, а також зниженням вартості батарей.

Аналітики EV-Volumes передбачають ще швидше зростання сегменту у наступному році  – до 5 млн авто з електродвигуном у всьому світі.

І нехай з загальних 80 млн автомобілів продажів 1 млн електрокарів – число відносно не дуже велике, але темпи зростання цієї галузі за кілька років вражають і чинять великий вплив на автоіндустрію. Все більше виробників оголошує стратегію масового виробництва електричних авто у перспективі від 3 до 15 років.

Китай, який визнав великі проблеми із забрудненням повітря, лишається драйвером світового ринку електромобілів, пропонуючи водіям цілу низку пільг за умови придбання екологічного транспорту. Китай, до речі, є першим ринком, який вказала Toyota у своїх планах з продажу анонсованого десятка нових електромобілів на початку 2020-х років. Японський автовиробник (2-й найбільший у світі) заявив, що близько 2025 року він зупинить виробництво бензинових та дизельних авто. Раніше з подібними заявами виступили Volvo і Jaguar.

Volkswagen – цьогорічний лідер автомобільної галузі – планує вже до 2025 р. продати 1 млн автомобілів з можливістю підзарядки. До цієї ж дати BMW випустить 12 нових повністю електричних моделей.

Нове покоління акумуляторів із твердим електролітом, які Toyota представить вже за 2-3 роки, дозволить електромобілістам подорожувати на довші дистанції. Ці батареї будуть безпечнішими, легшими і дешевшими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *