Революційний план Volkswagen: 380 моделей електромобілів до 2030 року

18 09 2017

Коментарі:

0
 Вересень 18, 2017
 0

Категорія: Новини

Концерн Volkswagen переглянув свою стратегію на користь електромобілів. На Франкфуртскому автосалоні німецький автовиробник презентував стратегію «Roadmap E», в рамках якої протягом 8 років створить 80 нових моделей з електродвигуном. Серед них буде 50 чисто електричних авто і 30 гібридів.

До 2030 року нiмцi обiцяють створити електричний аналог для кожної існуючої нині автівки Volkswagen, а їх в модельному ряді налічується більше 300. Нагадаємо, концерн володіє 12 торговими марками автомобілів: Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, Seat, MAN, Scania, Škoda, Porsche (і, звичайно, Volkswagen). Наразі компанія випустила поки що єдиний електрокар e-Golf.

Серед причин такого повороту у стратегії Volkswagen зарубіжні експерти називають бажання реабілітуватися від “дизельного скандалу” 2014-15 років та агресивну конкурентну боротьбу.

Для виконання свого революційного плану автовиробник запланував інвестиції €20 млрд: це гроші на розробку та дослідження, навчання персоналу, модернізацію обладнання та розбудову зарядної інфраструктури. Ще €50 млрд піде на закупку акумуляторів у сторонніх виробників. Звучить вражаюче: адже ще на початку року у Volkswagen говорили про інвестиції сумарно до €10 млрд в сегмент електромобілів.

Також німецький Daimler заявив, що створить електричну версію для кожного свого автомобіля до 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *