4 з 10 водіїв у світі розглядають можливість придбати електромобіль

12 04 2017

Коментарі:

0
 Квітень 12, 2017
 0

Нещодавно близько 43000 осіб з 52 країн у всьому світі взяли участь в опитуванні компанії Dalia Research: чи розглядають вони можливість покупки електрокара у найближчі 5 років? В середньому, четверо з 10 водіїв відповіли, що вони, ймовірно або дуже ймовірно, можуть придбати електричну автівку.

У тому числі, перейти на електромобілі планують 31% громадян США і стільки ж канадців, 38% жителів Мексики.

На верхньому рядку дослідження – Тайланд, де 66% учасників опитування погодилися зав’язати з бензином на користь електродвигунов у найближчі роки. Вірогідний вплив мало те, що влада цієї країни вже багато років поспіль проводить кампанію щодо підтримки альтернативних видів палива, таких як знижений нафтовий газ.

Натомість японці опинилися внизу списку – тамтешні водії відповіли «так» електричному транспорту лише у 16% випадків. Місцеві мешканці, як і кілька японських автовиробників, вважають, що гібриди і водневі авто є кращим способом зменшити забруднення довкілля.

58% опитаних китайців, ймовірно, куплять електромобіль до 2022 р. Відсоток цілком може збільшитись через суворі правила КНР, які направлені на боротьбу з забрудненням повітря у великих містах.

Якщо вірити ЗМІ, в ЄС німці є лідерами у боротьбі зі шкідливими викидами. Але, згідно з останнім дослідженням, лише 22% німців готові пересісти на електромобілі – це один з найнижчих показників у Європі. Серед українців 36% водіїв розглядають можливість покупки авто з електродвигуном.

Разом з тим, дослідники виявили цікавий факт: третина потенційних покупців електрокарів в Україні не знає, що Tesla є одним з їх виробників.

В минулому році гібриди та EV склали 1% з усіх проданих автомобілів у світі. Якщо учасники опитування не змінять своєї думки, електрокари займуть велику долю ринку у 2022 р. Існує кілька проблем, через які покупці поки що бояться переходити на безбензинові авто. Покращення в технологіях акумуляторів та зростаюча мережа громадських зарядних станцій допоможуть збільшити кількість прихильників електрокарів. Крім того, очікується, що за кілька років дорогі електромобілі з запасом ходу менше 160 км стануть історією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *