5 найпопулярніших гібридів, які везуть під замовлення зі США

16 12 2018

Коментарі:

0
 Грудень 16, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Станом на цей місяць в Україні зареєстрували 8,8 тис. гібридів. Значну частину автомобілів з гібридною силовою установкою українці замовляють зі США.
Пропонуємо найпопулярніші гібриди в Україні.

Chevrolet Volt

У США на аукціонах ця модель коштує  $2,5 тис., в Україні – $8,2 тис.

Американське авто обіймає 3 місце серед всіх гібридів  України і складає 10% від їхньої кількості. Цей п’ятивдверний хетчбек, оснащений двома електродвигунами і чотирициліндровим бензиновим мотором.  Максимальна швидкість машини – 161 км/год. Автомобіль може проїхати в режимі електромобіля близько 65 км.
Друге місце посідає Toyota Prius Hybrid. Частка цієї моделі серед всіх гібридних авто в Україні – 16 %. Виробляти авто почали з 1997 року, а найновішу версію представили в 2015-му. Бензиновий та електричний двигуни разом видають потужність до 150 кінських сили. Машина витрачає 2,5 л палива на 100 км і розганяється максимально до 170 км/год.

Toyota Prius

Японський Prius у США коштує $3,3тис. У нас – близько $9 тис. Це наймасовіший гібрид в Україні, адже на ньому їздить Національна поліція. 

Машина на електротязі їде понад 60 км на швидкості до 40 км/год. Далі вмикається бензиновий силовий агрегат. На 100 км пробігу автомобіль споживає близько 5 літрів пального.

Hyundai Ioniq Hybrid

Попитом серед українців також користується і корейський Hyundai Ioniq Hybrid.   Хетчбек має 105-сильний бензиновий і електричний двигун потужністю 43,5 кінські сили.  Розганяється авто до «сотні» за 10,8 с. Також Hyundai оснащений автоматичною 6-ступеневою коробкою передач і сучасною панеллю приладів. В Америці гібрид коштує $11 тис., в Україні – $27,5 тис.

Kia Niro Hybrid

Корейський Kia розганяється до 162 км/год, має шестиступеневу коробку передач з подвійним зчепленням.  Двигуни автомобіля видають разом 145 кінських сил. На електриці машина може їхати лише зі швидкістю до 40 км/год і витрачає більше 3,5 л палива на 100 км. Українські водії можуть придбати Kia Niro за $11,5 тис., у Штатах  її вартість – $6,7 тис.

Mitsubishi Outlander PHEV

Повнопривідний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV коштує в США $4,5 тис. В Україні за це авто потрібно віддати $8,8 тис. Два електродвигуни і 2-літровий бензиновий агрегат мають спільну потужність 160 кінських сил .  На електриці машина проїжджає до 55 км, а зарядити батареї можна за 3 години. Такі моделі використовує українська поліція.

Якщо вас зацікавив електрокар, то ви можете завжди взяти його в кредит

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *