12 02 2019

Коментарі:

0
 Лютий 12, 2019
 0
Категорія: Новини, Статті

Центр технічного обслуговування TeslaService не є новачком на ринку. Його побудувала компанія ElectroCars, яка понад 5 років займається продажем, обслуговуванням і ремонтом електромобілів.

Пропонуємо 5 фактів про TeslaService на просп. Степана Бандери, 5.

  1. Тут працюють досвідчені спеціалісти

Працівники TeslaService мають великий досвід у ремонті електромобілів. Через їхні руки пройшло понад 500 машин. На сервісі діє кількаступеневий контроль якості, який передбачає злагоджену роботу 3 спеціалістів над 1 авто. Тому ймовірність клієнту отримати недоремонтований автомобіль — на рівні нуля. Саме такий підхід дозволяє проводити планове технічне обслуговування не більше 40 хвилин.

  1.   Надаємо широкий спектр послуг

На TeslaService здійснюють практично вcі можливі послуги — від періодичного технічного обслуговування до ремонту електромобіля. Спеціалісти готові налагодити електроніку й замінити батареї, провести різні види діагностики, арматурні й кузовні роботи тощо. Крім цього, на TeslaService проведуть якісну шумоізоляцію, поміняють скло чи перешиють салон.

  1.     Встановлюємо автономний опалювач Webasto

TeslaService встановлює у електрокари обігрівачі німецького виробника Webasto. Вони дозволяють зекономити 25% заряду машини. Співробітники сервісу пройшли навчання у компанії Webasto. Вони здійснюють монтаж в точній відповідності до вимог виробника не більше, ніж за 9 годин. Кожен клієнт отримує дворічну гарантію на роботу обігрівача.

  1.      Використовуємо спеціальне обладнання для ремонту

Спеціальне обладнання – це одна зі складових проведення якісного ремонту. TeslaService закупили обладнання, яке дозволяє без зламування електронної системи перепрошивати Tesla, Nissan, Chevrolet. Також спеціалісти центру користуються зварювальними апаратами для роботи з алюмінієвими кузовами. Такими, крім TeslaService, може похвалитися лише два офіційних центри із обслуговування двох європейських марок. У TeslaService є заклепочний пістолет, який використовують на заводах Tesla для з’єднання кузовних елементів. Це дозволяє під час ремонту електромобілів не порушувати технологію й жорсткість кузова, закладену виробником.

  1.      Пропонуємо низькі ціни і бонуси

У всі без винятку електрокари TeslaService безкоштовно встановлює українські карти навігаційної системи. Жоден проданий електромобіль не виїздить без них зі станції. Щодо обслуговування, то вартість заміни мастила на найпопулярнішому в Україні електромобілі Nissan Leaf коштує всього 650 гривень. Це дешевше, ніж півтора літра мастила у більшості сервісів. Крім того, на території TeslaService є швидкісна зарядка, тому всі машини, які обслуговують, віддають одразу зарядженими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *