5 очікуваних бюджетних електрокарів з ресурсом руху більше 300 км – ОГЛЯД

29 05 2016

Коментарі:

0
 Травень 29, 2016
 0

У світі настає ера масових електромобілів нового покоління. Їх основні ознаки – пробіг без підзарядки більше 200 миль (322 км) і порівняно невисока вартість. Досі за $35 тис можна було купити авто з ресурсом орієнтовно в 135 км, але вже з наступного року ситуація має змінитися, пише портал Hybridcars.com у своєму огляді.

Незважаючи на те, що 75% водіїв проїжджають до 65 км на день, попит на більший ресурс, безумовно, є. Наразі портал визначив 5 електромобілів, які з’являться найближчим часом, і розташував їх у порядку імовірної появи на ринку.

Нижче пропонуємо вам переказ огляду видання Hybridcars про цей новий тренд.

 

2017: Chevy Bolt

Chevy Bolt Chevy Bolt

Автомобільний гігант General Motors обіцяє вже найближчим часом почати поставки свого компактного кросовера, місткого завдяки смарт-дизайну і розташованій у плоскій підлозі батареї на 60-кВт-год від LG Chem.

Він з’явиться на ринку першим – початок виробництва заплановано на жовтень 2016, хоча концепт було показано тільки у січні 2015 року.

Ціна авто складатиме від $37,5 тис, у нього не буде повного приводу або власної мережі швидкісних зарядок, як Tesla, але в нього є інші переваги.

Він розганяється до 100 км/год менш ніж за 7 секунд, його двигун має коефіцієнт корисної дії 97%, а заряду вистачає більш як на 200 миль.

 

2018: Tesla Model 3

Tesla Model 3
Tesla Model 3

Про Model 3 останнім часом написано дуже багато, і вона так само чудово вписується в 200-мильний орієнтир. Ціни на неї починаються з $35 тис, а діапазон – з 215 миль, і хоча поставки мають розпочатися наприкінці 2017, але 370 тисяч замовників, які вже забронювали це авто, змушують нас подивитися реальності у вічі: для більшості людей отримати її можна буде тільки 2018 року.

 

2018: Hyundai Crossover SUV

Hyundai Ioniq Hyundai Ioniq

Hyundai щойно, у травні 2016, заявив, що запустить 200-мильний електромобіль до 2018 року. Зовсім нещодавно автовиробник готував до продажів 110-мильний Ioniq і розповідав у медіа, що за його даними цього діапазону достатньо. Але тепер, вочевидь, прогноз змінився.

Новий позашляховик, як очікується, буде мати свою власну платформу, і компанія проговорювалася, що шлях на повній зарядці може сягати до 300 миль, хоча безпосередньою метою є 200.

 

Наступний Nissan Leaf

Nissan IDS Concept Nissan IDS Concept

Японський виробник кілька разів анонсував, що у Nissan IDS Concept – наступній інкарнації Nissan Leaf – уже не буде нинішнього обмеження в 84-107 миль (135-172 км). Однак чітко не артикулював, чи буде новий потужний акумулятор встановлюватися на модель Leaf 2017 року, яка невдовзі побачить світ і буде містити деякі риси IDS, чи тільки у остаточній версії нового авто, яке слід чекати не раніше 2020 року.

Nissan має своєрідний конфлікт інтересів: у нього досі тривають великі продажі, а отже, він зацікавлений у тому, щоб і далі продавати авто з малим пробігом, яке гарно сприймається на ринку. Однак експерти стверджують, що виведення нової моделі варто прискорити, адже Bolt наступає на п’яти.

 

Ford Mystery EV

Ford Focus Electric Ford Focus Electric

Ця назва – умовна, адже про плани Ford відомо менше, але гендиректор компанії Марк Філдс заявив, що приглядається до класу доступних електричних авто з пробігом понад 200 миль.

“Наші електромобілі з’явилися для того, щоб усі переконались, що ми найкращі серед лідерів у цих областях”, – заявляв Філдс, коментуючи змагання GM і Tesla. У грудні 2015 Ford оголосив про те, що інвестує $4,5 млрд в розробку електромобілів, і планує створити 13 нових електрифікованих транспортних засобів до 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *