6 електромобілів від ElectroCars із найбільшим запасом ходу

21 05 2019

Коментарі:

0
 Травень 21, 2019
 0
Категорія: Новини, Статті

Прийнято вважати, що якщо електромобіль проїжджає понад 200 кілометрів, то він за практичністю точно не поступається машинам з ДВЗ. Компанія ElectroCars має великий асортимент наявних електромобілів і під замовлення. Пропонуємо 6 з них, які мають найбільший пробіг на одному заряді.

Nissan Leaf : 364 км

Це японський електромобіль другого покоління. Його попередник першого покоління – найпопулярніший електрокар у світі.  Минулого року Nissan продав понад 400 тисяч Leaf.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легендарний ЗАЗ і футурстичний “Синхронус” – ТОП-5 українських електромобілів

В Україні  купили  3378 Leaf першого поколінняза останній рік. Це 67% від всього ринку.  Переважно їх привозять вживаними зі США. Leaf другого покоління не такий популярний на українських дорогах. Адже таких ще мало. Електромобіль другого покоління має суттєво змінений дизайн.

Кермо тепер може підігріватись.  Максимальна швидкість – 144 км/год. Запас ходу – 364  км. Прискорення цієї автівки від нуля до 100 км на годину за 7,9 секунд. Заряджається автівка близько 7 годин.

Chevrolet Bolt: 383 км

Цей американський електромобіль виробляють із 2016-го року. Він  має високу посадку, як в мінівена, 5 дверей. Розташування всіх вузлів – традиційне. Машина виконана в сучасному мінімалістичному стилі, при компактних габаритах там достатньо місця для водія та пасажирів.

Bolt є конкурентом Nissan Leaf у США. Але коштує дорожче. Головною перевагою Chevrolet Bolt порівняно із першим поколінням Leaf  був запас ходу.

Автівка може розігнатись з 0 до 48 км/год  за 2,9 секунд, а з  0 до 100 км/ч – за 7,2 секунд. Chevrolet Bolt може проїхати 383 км  – за середньої швидкості 60 км/ч.

Tesla Model X “Extended Range”: 475 км

Американський електромобіль Tesla Model Х виробляють з 2015-го року. Це найбільша модель Tesla, має 7 пасажирських місць, два багажника. Головною “родзинкою” машини є задні двері, що відчиняються вгору за принципом “Крила сокола”. Цікаво, що з пульта до авто можна відчиняти всі двері.

За 4,7 секунди автівка розганяється до 100 км/год. Максимальна швидкість – 250 км/год. Має три модифікації – Standard 75D, Premium 100D, Performance P100D. Заряджається 5-7 годин від звичайної зарядки.

Tesla Model S “Extended Range”: 539 км

Це найпопулярніша модель Tesla у світі. Машину вважають найдосконалішим електромобілем преміум-класу. Її виробляють з 2012 року. Філософія цієї моделі, як і решти машин виробника, суттєво відрізняється від інших. Вона зроблена у стилі hi-tech – мінімалізму й технологічності. В салоні практично немає кнопок. Кузов має два багажники – попереду й позаду. А характеристики щонайменше не гірші, ніж у більшості спортивних серійних машин.

Всіма функція машини можна керувати за допомогою 17-дюймового сенсорного екрану, замість центральної консолі. Розгін – 2,7 секунди. Швидкість – 250 км/год. Як і попередня модель має три модифікації – Standard 75D, Premium 100D, Performance P100D.

Hyundai IONIQ electric 250 км

Це корейський електромобіль, який з”явився на ринку 2016 року. Для  Hyundai він став першим електромобілем, який почала виготовляти компанія. В Україні машини вже використовує низка крупних компаній як службові. Перевагою IONIQ  є його традиційний стиль, невисока ціна й чималий пробіг. Автівка має все сучасне начиння, що і гібридна версія – паркувальне гальмо, систему бездротової зарядки смартфона, сім подушок безпеки.

Максимальна швидкість – 165 км/год. Розгін – за 9,9 секунд.

Tesla Model 3 “Long Range”: 499 км

Це найновіша і найменша серійна модель американського виробника Tesla. Виробництво почали 2016-го.  В оснащенні вона дещо простіша за Model S. Першу машину цієї моделі завезла в Україну компанія ElectroCars. Оскільки в першу чергу у США почали продаватися ці електромобілі в повній комплектації, то їх найбільше на ринку.

Розгін – 5,6 секунд. Максимальна швидкість – 210 км/год. Модель має функції управління голосом. Автівку високо цінують за якісь звуку, автопілот, навігаційну систему та круїз-контроль.

Якщо ви хочете бути eco-friendly та мати максимально зручну автівку, ElectroCars зможе підібрати те, що ви хочете.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *