6 причин замовити авто через ElectroCars

28 02 2019

Коментарі:

0
 Лютий 28, 2019
 0
Категорія: Новини, Статті

Компанія ElectroCars привезла понад 600 автомобілів в Україну, має свою мережу зарядних станцій, СТО і диллерів. Є безліч причин замовити авто у ній машину зі США. Пропонуємо 6 головних причин:

  1. Купуй авто за доступну ціну

Американці звикли міняти машини кожні 2-3 роки. Такі вживані авто за океаном дешевшають у понад два рази, порівняно із відпускною ціною автосалону. Якщо ж мають навіть незначні дефекти, вартість падає ще більше.

Навіть, коли врахувати, вибір моделі й конкретної машини, перевірку її в США, перевезення і розмитнення, легковик обійдеться дешевше за аналогічний в Україні.

  1. Обирай кращу комплектацію

Автомобільний ринок США — один із найрозвиненіших у світі. Відповідно серед американських вживаних легковиків — величезний вибір. Є можливість вибрати машину на будь-який смак, комплектацію та бюджет.

Приваблює і те, що в середньостатистичних американських автівках більш багаті комплектації. Переважно в продажу машини із шістьма подушками безпеки, шкіряними салонами та цілим набором електронних помічників.

  1. Замовляй якісний підбір машин

Компанія ElectroCars супроводжує доставку автівки від її першопочаткового місця знаходження до часу передачі ключів у руки клієнтові. В послуги компанії також входять експертиза перед покупкою та проходження усіх митних операцій. Це коштує близько $ 1 тис. Все залежить від того, звідки доставлятимуть авто та від його габаритів.

  1. Зводь ризики до мінімуму

ElectroCars працює без посередників – лише з найбільшими американськими аукціонами, такими як manheim, copart, iaai. Вони пропонують широкий вибір якісних автівок. Багаторічний досвід нашої співпраці довів, що їм можна довіряти.

  1. Отримай машину неушкодженою

Перед покупкою авто обов’язково проходить експертну перевірку на автосервісі ElectroCars. Під час доставки спеціалісти ретельно контролюють кожен етап і страхують вантаж. Це дозволяє уникнути несподіваних ситуацій, пов’язаних із негодою та під час завантаження контейнерів.

  1. Сертифікація авто

Важливим етапом є переоснащення автомобіля під європейські стандарти. Ця процедура може бути досить затратною. Наприклад, фари в американських машинах налаштовані інакше, чим необхідно у нас. Заміна ж такої, здавалося б, невеликої деталі може коштувати  $500. ElectroCars бере це все на себе. На СТО ми переоснащуємо авто та вирішуємо усі питання із сертифікацією.

Купити електромобіль ви можете в нашому салоні й спробувати будь-яку автівку на тест-драйві!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *