28 10 2016

Коментарі:

0
 Жовтень 28, 2016
 0

Категорія: Статті

1. Найзеленіший автомобіль. Навіть з використанням  генератора Range Extender, що подовжує дальність пробігу електромобіля на 100 км, викиди CO2 у повітря складають менше 50 г/км. Наприклад, в Британії покупцям таких екологічних авто держава компенсує £4500. До того ж, при виробництві машини максимально використовуються відновлювані природні матеріали. В цьому році BMW i3 переміг одразу в двох номінаціях Американскої автомобильної ассоциації (ААА) “Зелений автомобиль року”.

2. Випробуваний в екстремальних умовах. Тестування BMW i3 проходили у найтеплішому регіоні Іспанії – Андалузії, при +40, коли дорога плавилась, а також в сильні морози в горах Австрії. Лише після 1,7 млн км тест-драйву автомобіль був визнаний достатньо зрілим для випуску на ринок.

Dog inside BMW i3

ecomento.com

3. Викликав ажіотаж після появи на ринку. Серійну версію i3 було представлено у червні 2013 року у Лондоні, Нью-Йорку та Пекіні. На момент запуску у масове виробництво у листопаді того ж року німецький концерн вже мав 8000 замовлень на електричний хечбек, а черга на тест-драйв перевищувала 100 тисяч людей.

4. Маневрений для міської їзди. Діаметр повороту i3 становить лише 9,86 метра (радіус 4,93 м) – він ідеально підходить для водіння у місті з запаркованими вузькими вулицями. За версіями європейських та американських видань, і3 з 2014 по 2016 рр. входить в десятку автомобілів з мінімальним діаметром повороту. Наприклад, “німець” може зробити більш крутий поворот, ніж Ford Fiesta або Mitsubishi Lancer.

5. Для подорожей з поклажею. Скромний багажник об’ємом в 260 літрів можна збільшити вчетверо, якщо скласти задні сидіння – в такому разі об’єм  складе 1100 літрів. Слона ще не перевезеш, але ваш лабрадор буде задоволений простором 😉

BMW-i3-Police-Cars-Austria-2-750x519

bmwblog.com

6. На службі громадського спокою. Сотню екземплярів  i3 закупив Департамент поліції Лос-Анджелеса у червні цього року для виконання другорядних завдань у кінематографічній столиці США. Також і3 використовують як автомобіль технічної допомоги полісмени Лондона, Мілана та австрійського Ваттенса.

7. Можливість контролювати через смартфон. Спеціальний додаток для iOS або Android дозволяє користувачеві i3 не тільки стежити за рівнем заряду батареї та задавати маршрут для системи навігації,  але й включати клімат-контроль або прогрів акумуляторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *