725 км запасу ходу й 5 квадратів батарей - презентували нідерландський електрокар

23 06 2019

Коментарі:

0
 Червень 23, 2019
 0
Категорія: Новини

Нідерландський стартап Lightyear презентував прототип автомобіля, який може заряджатися від сонячної енергії. Електрокар отримав назву Lightyear One.

Машина здатна автономно долати відстані до 725 км за тестовим циклом WLTP. Окрім цього, година зарядки від сонячної батареї додає 12 км до пробігу.

Також одними з позитивних характеристик електрокара є його конструкція та дизайн. Lightyear One вирізняється аеродинамічністю та легкістю, що і призвело до збільшення автономності. Так, кузов електромобіля виготовлений з полегшеного алюмінію та вуглецевого волокна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легендарний ЗАЗ і футурстичний “Синхронус” – ТОП-5 українських електромобілів

Сонячні батареї розташувалися на даху машини та на капоті. Загальна їхня площа – близько 5 м2. Сонячні панелі захищені склом, яке є достатньо міцним.

Окрім сонячної енергії, Lightyear One заряджатиметься і від мережі. Електрокар оснащений зарядним пристроєм (до 22 кВт трифазного змінного струму) з постійною швидкістю зарядки до 60 кВт.

Ще однією особливістю машини є цілих чотири електродвигуни – по одному на кожне колесо. Коштуватиме таке авто майбутнього €119 тис. У Lightyear запевняють, що вже продали перші 100 екземплярів.

У масовий продаж авто має надійти у 2021 році, проте передзамовлення можна зробити вже зараз, заплативши повну ціну електромобіля.

Нагадаємо, нещодавно німецький стартап Sono Motors запустив перший в світі сімейний автомобіль з сонячними панелями у масове виробництво.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *