Чергова електрозапрака для Києва вставновлена в ТРЦ Art Mall

29 03 2015

Коментарі:

0
 Березень 29, 2015
 0
Категорія: Новини

Вчора, 28 березня, відбулося відкриття публічної зарядної станції електромобілів, запущеної в рамках спільної програми Tesla Club Україна і компанії E-Line. Зарядка розташована на парковці торгівельно-розважального центру Art Mall, що на Заболотного, 37. Її можна знайти поряд зі спеціальним знаком EV Charging Station, орієнтир на парковці – автоматична бензозаправка.

Ця електрозаправка – перша, що діятиме поряд з торговим центром. За отримані кіловат-години не вимагатимуть жодної оплати, слід лише взяти у адміністратора ТРЦ карту доступу. «Принцип дії зарядних наших станції схожий на публічні точки Wi-Fi: зарядка для клієнтів безкоштовна, всі витрати на себе бере компанія, що їх встановила, та утримувач станції. – говорить Назар Шимоне-Давида, голова Tesla Club Україна. – Такими є засади нашої партнерської програми, до якої тепер долучився і ТРЦ Art Mall».

Untitled-1

В рамках цієї програми за останній рік кількість зарядних станцій для електромобілів в Україні зросла з нуля до 39. Вони діють по всій країні, більшість – на АЗС мережі ОККО. На думку Назара Шимоне-Давида, за темпами розвитку інфраструктури для електрокарів Україна вже випереджає деяких своїх сусідів. Бізнес-модель таких безкоштовних станцій наступна: поки клієнт заряджає своє авто (це триває мінімум годину), він робить покупки в ТРЦ, як у випадку з Art Mall, чи обідає в кафе, як на АЗС Окко.

Присутній на презентації Владислав Родін, власник компанії E-Line, прояснив головні принципи зарядки електрокарів на цій електрозаправці. Це стандартна публічна станція вітчизняного виробництва, що являє собою стійку висотою трохи більше метра, виконану в антивандальному корпусі з нержавіючої сталі. Вона здатна обслуговувати всі наявні на ринку електрокари, заряджаючи їх змінним струмом в режимах Mode 1-3. Перший аналогічний заправці акумулятора від побутової мережі (220 Вольт, 16 Ампер), третій – найшвидший варіант для змінного струму (380 Вольт, 32 Ампер). За словами Владислава Родіна, зарядка стандартного електрокара на такій станції триватиме від 1 до 4 годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *