Експерти змоделювали майбутній Apple-мобіль Titan

14 04 2016

Коментарі:

0
 Квітень 14, 2016
 0
Apple car

Категорія: Новини

Американське видання Motor Trend змоделювало майбутній автомобіль від Apple, виходячи з його відомих характеристик. Воно зібрало команду фахівців з транспортного дизайну, доповненої реальності, особистої мобільності та 3d-рендерингу, і провело брейнсторм.

«Уявіть, що Apple – це наш клієнт. І ми збираємося провести мозковий штурм, яким буде його автомобіль», – сказав на початку цієї дискусії член дирекції Motor Trend Кім Рейнолдс. Ось репліка, характерна для проведеної дискусії:

“Мій iPhone став моїм спілкуванням і моєю кар’єрою. Я дуже мало користуюся його основною функцією: здійснювати дзвінки. Я використовую його для всього іншого. Тому якщо вони можуть зробити телефони, які оточували нас упродовж ста років, частинаою вашого способу життя, то що вони зроблять з машиною? Це буде весь ваш спосіб життя. Це буде дуже простий у використанні автомобіль”, – прогнозував Акаш Чудасама, фахівець з аерокосмічної інженерії.

Apple-Car-front-end-cover(2) Apple-Car-interior-dashboard-rendering(2)

Така гіпотетичність розмови дала підстави багатьом іншим виданням обвинуватити Motor Trend у поширенні фейку. Однак результатом цього мозкового штурму стала насправді якісна аналітика щодо можливого майбутнього електромобілів.

Повний запис розмови наведено у статті Кіма Рейнолдса “Ексклюзив про APPLE CAR: експертний погляд на річ, яка може змінити правила гри”. Починається вона так:

“Багато років тому я використовував Compaq Computer. Щоразу я мусив там вводити щось на зразок: C:>find/V, і вдивлятися у каламутний зелений екран, заповнений шрифтом. Потім один приятель дав мені скористатися такою річчю, яка називалася Macintosh… Apple увіткала серію електронних пристроїв до тканини нашого життя. Автомобіль сьогодні є комп’ютером Compaq. І Apple це знає”, – написав експерт.

І трохи про історію Apple-мобіля.

2008 року Стів Джобс шукав, на чому зосередитися після запуску iPhone. За повідомленнями учасників тих переговорів, електричний автомобіль був на верхівці короткого списку. 2013 року, коли Apple вже мала шалену виручку, посадовці компанії зустрічалися з Ілоном Маском, і пропонували купити його компанію. Однак той відмовив. Згодом автомобільний проект Apple під назвою Titan почав змагатися з Tesla за співробітників.

У вересні 2015 року проект автомобіля, за чутками, отримав пріоритетний статус, а датою завершення проектування було призначено 2019 рік. Але потім керівництво компанії нібито пригальмувало проект під приводом того що в нього були нечіткі цілі.

Apple-Car-front-three-quarter-render(2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *