9 01 2017

Коментарі:

0
 Січень 9, 2017
 0

В одному зі своїх прогнозів щодо близької революції електромобілів експерти з енергетики  Майкл Лєбрейх і Ангус МакКрон (Bloomberg New Energy Finance) оприлюднили цікаву статистику. Ось декілька чисел з глобального ринку електричних авто, про які ви, можливо, ще не знали:

 

  1.    Вартість батареї для електричних транспортних засобів знизилась на 65% за останні 5 років.

 

  1.    Світові продажі електричних автівок виросли на 57% в першій половині 2016 р., незважаючи на низькі ціни на нафту.

 

  1.    Сьогодні на дорогах Землі вже більше 1,5 млн електричних автомобілів!

 

Electric Golf

  1.    Volkswagen має намір інвестувати $11,2 млрд у виробництво електрокарів у найближче десятиріччя, щоб на долю цього напрямку припадало 25% продажів компанії до 2025 р.

 

  1.    Близько 12 млн людей налічує весь ланцюг поставок автомобілів тільки в Європі. І перехід від автівок з ДВС до електричних моделей, безсумнівно, призведе до драматичних змін по всьому цьому ланцюгу. Найбільше постраждають виробники коробок передач, управління паливом, вихлопних систем, а також тисячі субпідрядників. У той час як виробники акумуляторів, програмного забезпечення та датчиків виграють.

Electric Bikes

  1.    В Китаї – не менш як 200 млн електричних велосипедів, їх кількість стрімко зростає. Існують також електричні мопеди і мотоцикли, автофургони, моторні човни, газонокосарки, снігоходи, навіть пороми. Тесла, Mercedes і інші працюють над дизайном для важких вантажівок. Бертран Пікар, який нещодавно здійснив кругосвітну подорож в експериментальному літаку,на сонячних батареях, вважає, що скоро з’явиться електричний літак на 50-місць.

 

  1. В Європі 7% податкових доходів складають податки з продажу бензину та дизеля (цікаво, скільки ж в Україні?). Прискорена електрифікація транспорту вплине на доходи державних скарбниць та вартість їх цінних паперів. Окрім того, розвиток електомобільної галузі потребує значно більших інвестицій, ніж традиційні технології. Експерти прогнозують підвищення податкових ставок на позиковий капітал.

 

Експерти підкреслюють: перехід до цифрового та електричного транспорту вже відбувається, і жодна частина світової економіки не залишися незмінною.

За матеріалом CleanTechnica ©.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *