Aston Martin збере конкурента Tesla Model S

19 08 2015

Коментарі:

0
 Серпень 19, 2015
 0
Категорія: Новини

Незмінний постачальник автомобілів для Джеймса Бонда планує випустити потужний електрокар, спроможний конкурувати з Tesla Model S. Електрична версія моделі Aston Martin Rapid з’явиться протягом найближчих двох років – про це заявив голова компанії Енді Палмер. Вона не замінить існуючу бензинову, але доповнить її. Основні технічні характеристики будуть відповідати поставленим цілям: близько 800 «коней» потужності, запас ходу від 320 км.

Попри безпосередню конкуренцію з Model S, Енді Палмер обіцяє електричному Rapid дещо іншу, більш спортивно-орієнтовану нішу. «У нас не буде Ludicrous режима прискорення, оскільки це – повна дурниця. – говорить голова Aston Martin. – Я вважаю, що можливість швидко проїхати кілька кіл петлі Нордшляйфе набагато цікавіша, ніж просто подолати першим 500 метрів в Ludicrous Mode».

Новий електрокар компанії використовуватиме тягові батареї виробництва LG або Panasonic. Тираж авто не перевищуватиме кілька сотень на рік. Орієнтовна вартість електричного Рапіда – $200-250 тисяч, що значно дорожче за прайс Tesla Model S.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *