Усі таксі в Пекіні стануть електричними до кінця 2017 року

28 02 2017

Коментарі:

1
 Лютий 28, 2017
 1

Категорія: Новини

Пекін робить великий крок для вирішення проблеми забрудненого навколишнього середовища. Усі існуючі бензинові таксі у китайській столиці будуть замінені на електромобілі до кінця 2017 року. Кожне нове таксі у Пекіні мусить бути електричним, відповідно до проекту робочої програми з контролю за забрудненням повітря. Про це повідомляє китайське ділове видання  the National Business Daily.

Таке радикальне переобладнання обійдеться операторам таксі у $1,3 мільярди доларів. Зараз тільки в Пекіні на бензині їздять близько 67 000 таксі з загального числа 71 000. Звичайний автомобіль в Китаї в середньому коштує $10 тис, а електромобіль – майже удвічі дорожче..

Ці нові правила не тільки захистять навколишнє середовище, але й дадуть поштовх для розвитку галузі екологічного транспорту. Але, щоб екологічні перетворення були ефективними, Пекін мусить подбати про розгорнуту зарядну інфраструктуру. Також автовиробники сподіваються на пільги для електротаксі, як стимул для підприємців.

Нагадаємо, голова альянсу Renault-Nissan нещодавно заявив про намір створити автівку для Піднебесної, яку можна продати за $8000 без державних стимулів.

Більше 1 млн китайців щороку вмирає від хвороб, пов’язаних із забрудненням атмосфери – це найбільше абсолютне число серед країн світу. Водночас, за відносним показником смертності від брудного повітря лідирує Україна: 120 померлих на кожні 100 тис. населення (у 1,6 рази більше ніж у Піднебесній).

One response on “Усі таксі в Пекіні стануть електричними до кінця 2017 року

  1. вадік сказав:

    Нові будуть електричні ТА НА АВТПГАЗІ, а старі залишаться бензиновими поки їх не викинуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *