BMW пропонує заряджати електрокари від вуличних ліхтарів

23 06 2015

Коментарі:

0
 Червень 23, 2015
 0
Категорія: Новини

Німецький концерн BMW вперше продемонстрував публіці інноваційний вуличний ліхтар Light & Charge з вбудованим зарядним пристроєм для електрокарів. Презентація відбулася днями в рамках виставки Low Carbon Oxford Week 2015, що проходила у Великобританії.

Головна ідея Light & Charge – інтегрувати зарядну інфраструктуру для електрокарів з системою вуличного освітлення. Кожне місто має готову мережу електричних кабелів, виведених на стовпи для освітлення вулиць. Потрібно лише додати цим стовпам спеціальні розетки, від яких могли би підзаряджатися електромобілі, – і все, проблема зарядної інфраструктури в містах вирішена.

Власне, розробка BMW – це сучасний вуличний ліхтар, прототип якого був заявлений ще наприкінці минулого року. Він працює з енергоощадливими LED-лампами, має датчики вмикання/вимикання залежно від часу доби (тобто кількості денного світла) та вбудований зарядний пристрій з трифазною розеткою типу Mennekes Type 2. Зарядний пристрій Light & Charge максимально простий – без дисплея та кнопок, однак вимагає активації карткою фірмової BMW-шної мережі зарядок ChargeNow. Вона діє по всьому світу і налічує близько 18 тисяч зарядних станцій.

Звісно, вуличний ліхтар Light & Charge буде доречний лише там, де є місце для паркування електрокара. Це можуть бути невеликі міські вулички, парковки торгівельних центрів, кишені для відпочинку на автострадах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *