BMW показав у Франкфурті один з 12 електромобілів, які випускатиме за кілька років

12 09 2017

Коментарі:

0
 Вересень 12, 2017
 0

Концепт-кар i Vision Dynamic показала баварська BMW на Франкфуртськом автосалоні. Це електричний “брат” існуючого BMW 4 серії Гран Купе, який посяде місце у “зеленій” линійці між хечбеком i3 та спорткаром і8.

Електромобіль зможе розганятися до “сотні” за 4 секунди, набирати максимальну швидкість 200 км/год, а запас ходу складе 600 км.

Конструкція концепт-кара з короткими звісами, довгою колісною базою і спадаючою лінією даху показує характерні риси BMW майбутнього – автомобіля з автономним або напівавтономним керуванням. Суцільна прозора поверхня – від вітрового скла до заднього вікна – дозволить усім пасажирам насолоджуватися гарним видом під час автономної поїздки.

Авто отримає електричну трансмісію – а отже, легендарна решітка радіатора, прозвана “нирками на грилі”, буде більше не потрібна для того, щоб забезпечити провітрювання моторного відсіку. На місці решітки спереду з’явиться “розвідувальна поверхня” з прихованими датчиками.

Серійне виробництво моделі почнеться у 2021 році.

Загалом до 2025 року BMW запланував випуск 25-ти нових моделей “зелених” авто, 12 з яких – виключно на електротязі, а інші будуть гібридами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Заявка на картку доступу

×