Хочете придбати електромобіль?

Ви маєте можливість придбати наявні в Україні електромобілі в нашому магазині, а також замовити найпопулярніший електромобіль – Nissan Leaf  від $9 999.
Ми продаємо лише якісні, перевірені автомобілі. Тестуємо їх перед покупкою та надаємо подальше гарантійне обслуговування.

leaf

Унікальна можливість пройти безкоштовний тест-драйв та придбати електромобіль Nissan Leaf!

Станьте власником електромобіля, та економте вже зараз! На автомобілі розповсюджується гарантія на двигун, акумулятор, електроніку. Обслуговування на фірмових СТО.

Щоб отримати безкоштовну консультацію спеціаліста та записатись на тест-драйв телефонуйте 067 353-87-86
Або замовляйте зворотній зв’язок через форму.

Шукаєте де придбати електромобіль? Можливо Вас цікавить вартість електромобілів? Чому варто обрати нас, адже компанія ElectroCars – член Асоціації учасників ринку електротранспорту займається продажем електромобілів, зарядних пристроїв та зарядних станцій в Києві та по всій Україні. Керівництво нашої компанії повністю пересіло на електромобілі тому знають про них все й роблять все щоб зарядні станції були в кожному районі міста Києва. Давайте розглянемо, чому варто обирати електрокари.

Основні переваги електромобіля:

Сучасний електромобіль проїжджає від 150 км на одній зарядці, може заряджатись від звичайної розетки, потребує значно менших затрат на технічне обслуговування та не залежить від якості пального.

1. Економічність

Вартість проїзду на електромобілі 10 грн на 100 км, що в 10-20 разів менше, в порівнянні з бензиновими та дизельними аналогами.

2. Надійність та простота технічного обслуговування

Обслуговування електромобіля можливо на багатьох фірмових СТО.

Двигун електромобіля має в сотні разів менше «рухомих» частин ніж бензиновий чи дизельний. З ним ви можете забути про проблеми з неякісним пальним, паливною системою, свічками запалення, форсунками, клапанами та іншими неприємностями з які постійно вирішують власники авто на звичайному паливі. Забудьте про дорогий каталізатор та вихлопну систему. Міняти масло в двигуні кожні 15 тис. км. тепер також немає потреби.

3. Екологічність

Більше ніяких шкідливих вихлопів в атмосферу. Ви дихаєте чистим повітрям.
Більше ніякого шуму від мотору, вихлопної системи тощо. Електромобіль пересувається фактично безшумно.

Записуйтесь на тест-драйв та відчуйте всі переваги електромобілю на собі. Запис за телефоном: 067 353-87-86
Або замовляйте зворотній зв’язок через форму.