BYD розгортає продаж електровантажівок на ще один материк

17 06 2019

Коментарі:

0
 Червень 17, 2019
 0
Категорія: Новини

Китайська компанія BYD планує розпочати продаж власних електрофур. Підприємство сподівається зайняти нішу електровантажівок на континенті. Про це повідомляє видання The Driven.

Задля реалізації мети, BYD розпочинає співпрацю з австралійської фінансовою компанією Macquarie Group та місцевим дистриб’ютором Adelaide Nexport.

Перші моделі почнуть реалізовувати на території Австралії. Це будуть мають стати електровантажівки BYD T5 та BYD T6. Кожна з них розрахована на подолання відстані у 300 км. Моделі орієнтовані перш за все на малі та середні логістичні компанії.

Вантажопідйомність та запас ходу машин дозволять компаніям працювати без ризику, що неможливо гарантувати у роботі з дизельними аналогами. Окрім цього довгострокова економія палива має компенсувати витрати на придбання електрофури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 хвилин на зарядку – з’явилися мегашвидкісні станції

Незважаючи на високі початкові витрати, очікується, що економія від використання електричних вантажівок буде значною. За оцінками Nexport, оператори можуть зекономити до 40%, від $6,000 до $10,000 щорічно на електровантажівках, що проїжджають 50 000 км на рік.

Перейшовши на парк повністю електричних транспортних засобів, оператори вантажних автомобілів отримають можливість не тільки скоротити свої поточні витрати, а й значно зменшити загальний об’єм викидів CO2 в атмосферу.

Також BYD вже до 2020 року планує представити нові моделі, включаючи вантажівки та транспортні засоби для збору сміття.

Нагадаємо, що нещодавно компанія BYD представила бюджетний електромобіль E2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *