BYD включився в гонку виробників тягових акумуляторів

17 03 2015

Коментарі:

0
 Березень 17, 2015
 0
Категорія: Новини

Китайський автогігант BYD хоче позмагатися з Tesla Motors за звання найпотужнішого виробника літій-іонних батарей. Як повідомив прес-секретар компанії Метью Юр’євич, BYD планує щороку додавати у виробництві тягових акумуляторів по 6 гВт*г (зараз китайці виробляють батарей на 4 гВт*г). Таким чином, на початок 2020 року щорічні потужності китайської компанії становитимуть 34 гВт*г.

Нагадаємо, що завод Tesla Gigafactory, який хочуть відкрити вже наступного року, збирається виробляти в 2020 році по 50 гВт*г акумуляторів щороку. Якщо плани американської і китайської компаній будуть реалізовані, це означає, що за 5 років лише вони випускатимуть накопичувачів електроенергії втричі більше, аніж зараз виробляє хімічна промисловість.

Також треба зважати на потужного гравця на цьому ринку LG Chem. Наприкінці минулого року ця південнокорейська компанія розпочала будівництво власного величезного заводу з виробництва акумуляторів в місті Нанкін, Китай. Очікується, що до кінця поточного року його потужності становитимуть більш ніж 100 тисяч комплектів тягових батарей на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *