Кількість CHAdeMO станцій в Європі сягнула 1532

11 02 2015

Коментарі:

0
 Лютий 11, 2015
 0
Категорія: Новини

Асоціація CHAdeMO оприлюднила свіжу статистику по Європі, згідно з якою кількість швидкозарядних станцій цього формату перевалила за півтори тисячі. На початку 2014 року в Старому Світі було лише 1020 таких «заправок». Асоціація планує зберегти аналогічні темпи і на поточний рік, анонсуючи запуск не менш як 500 станцій швидкої зарядки електромобілів.

ChadeMo_map

Лідерами за кількістю електрозаправок CHAdeMO в Європі є Великобританія, Франція та, як не дивно, Естонія. В цій країні з населенням лише 1,3 мільйони осіб налічується 163 швидкозарядні станції. Причому, в сусідніх Литві і Латвії – жодної. Причиною цього є сприятлива політика уряду Естонії, який всіляко підтримує розвиток персонального електротранспорту. Національна мережа швидкозарядних станцій покриває всі головні траси країни з середнім діапазоном 60 км. На даний момент в Естонії на кожну тисячу зареєстрованих авто припадає один електрокар, що є другим результатом в світі після Норвегії.

Асоціація CHAdeMO утворена японськими компаніями Tokyo Electric Power Company, Nissan, Mitsubishi, Fuji Heavy Industries і Toyota. Стандарт, який вони просувають, – це швидка зарядка постійним струмом з вихідною потужністю до 62,5 кВт. Його підтримують електромобілі Nissan, Mitsubishi, Citroen, Peugeot, Tesla (зі спеціальним адаптером) та інші. На даний момент в світі налічується 5259 заправок CHAdeMO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *