Автопілот Chevrolet Bolt випробують на пасажирах таксі

12 05 2016

Коментарі:

0
 Травень 12, 2016
 0
Chevrolet Bolt

Категорія: Новини

Але водія поки що залишать у кріслі

General Motors разом зі своїм новим партнером, компанією пошуку таксі LYFT (головний конкурент Uber) планують протягом найближчого року випробувати електромобілі з автопілотом Chevrolet Bolt на дорогах загального користування.

При цьому, за чинними нормами, а також заради комфорту пасажирів, у водійському кріслі буде сидіти живий водій, готовий втрутитися в ситуацію у разі потреби.

Таким чином компанія буде вивчати свою ж технологію, а заодно – призвичаювати до неї клієнтів. Сервіс буде протестований з реальними клієнтами, які, викликаючи авто із за стосунку LYFT, зможуть обрати, чим їхати: автомобілем з водієм чи без нього. Поки що невідомо, в якому місті буде проходити експеримент, і інших деталей також не повідомляється.

Цього року GM інвестувала $500 млн в компанію LYFT, щоб у неї було більше шансів конкурувати з більш розкрученим Uber, а також купив приблизно за $1 млрд розробника автопілотних програм компанію Cruise Automation.

Коли наприкінці нинішнього року Bolt буде офіційно виведений на ринок, водії LYFT також зможуть орендувати його на час роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *