15 12 2016

Коментарі:

0
 Грудень 15, 2016
 0

Електромобіль Chevrolet Bolt, який вже назвали найбільш економічною моделлю 2017 року, поступив у продаж в Каліфорнії, США. Першими володарями автівки стали колишній правоохоронець, програміст і ріелтер (на фото).

Усі троє щасливих власників живуть у місті Фрімонт, де, до речі, розташовано виробничі потужності Tesla. Тонкий хід – адже саме з Tesla Model 3, яка, попри таємничість, б’є рекорди передзамовлень, конкуруватиме Bolt у найближчому майбутньому.

Chevy Bolt

Chevy Bolt

Запас ходу Bolt на одному заряді батареї – 238 миль (383 км, за даними EPA). У Model 3, за офіційними даними – 215 миль (346 км), але Ілон Маск сподівається до початку виробництва збільшити цей показник. Для порівняння, у нового Nissan Leaf 2017 цей показник очікується на рівні 107 миль (173 км).

Bolt  вміє розганятися до 100 км/год менше ніж за 7 секунд, що дуже близько до показника Model 3 (96.5 км/год за 6 секунд). Максимальна швидкість електрокару від General Motors – 145 км/год. Також відомо, що ця модель потребуватиме заміни охолоджувальної рідини через 150 тис миль.

Рекомендована GM вартість електричного Chevrolet – $37495, але федеральна влада пропонує податкову знижку на електричні транспортні засоби у розмірі $7500, тож після цієї пільги американці купуватимуть Bolt  менше ніж за $30 000, або лише за $309 на місяць можна взяти електрокар у лізинг.

Електричний Chevrolet – вже у продажу

Зробивши новаторський електрокар настільки доступним, автовиробник, вірогідно, на начальному етапі втрачає  $8000-9000 на кожному екземплярі, – підрахували експерти агентства Bloomberg. Це робиться не тільки задля цінової конкуренції з Тесла, але й з іміджевою метою: очевидно, GM прагне переключитися на “зелені” технології.

Серійне виробництво Chevrolet Bolt розпочалось цієї осені. Перші партії вже поступили у продаж через дилерську мережу в штатах Каліфорнія та Орегон. А в середині наступного року Bolt продаватиметься в усіх штатах. Отже, очікуємо автівку нового покоління в Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *