Хмарний сервіс для доступу до зарядних станцій для електромобілів з’явився в Україні

24 03 2017

Коментарі:

0
 Березень 24, 2017
 0

Українська компанія E-line розробила додаток, за допомогою якого клієнти можуть в режимі реального часу знаходити найближчі зарядні станції і прокладати маршрут до них. Новий сервіс робить акцент на зручності власників електромобілів і дозволяє знаходити станції поруч з необхідними послугами і сервісами (кафе, готелі, аптеки, магазини, банкомати).

Є можливість  резервування зарядного порту заздалегідь – з нею електромобілістам буде легше спланувати свою подорож.

Дані зі станцій мережі синхронізуються постійно, отже інформація про зайнятість і статус станції завжди актуальні. Більш того, за допомогою смартфону клієнти мережі можуть переглядати прогрес поточного заряду акумулятора, а також бачити інформацію про підзарядку за всю історію свого користування станціями.

  

Це перший подібний сервіс в Україні, відзначили в компанії. Найближчим часом мережа об’єднає в себе вже встановлені станції (Україна, Казахстан, Білорусь) і ті, що заплановані для установки в Європі та Азії. Власники карт E-line зможуть безперешкодно заряджатися в різних країнах за єдиним тарифом. Крім того, в мережу планується включити ще 40 тисяч європейських станцій в якості роумінг-партнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *