Концепт Nissan IDS: головні відео з Токійського автосалону

29 10 2015

Коментарі:

0
 Жовтень 29, 2015
 0
Nissan IDS

Категорія: Новини

Нова модель електромолбіля Nissan IDS, яка стане розвитком Nissan Leaf, але в новій, повністю цифровій інкарнації, була представлена на Токійському автосалоні. Inside EVs наводить вислів  виконавчого директора Nissan Карлоса Гона про те, що “майбутні технології Nissan зроблть революцію у відносинах між автомобілем і водієм”.

Electrocars публікує основні відео з цієї події, які дозволяють уже зараз відчути себе на місці водія нової моделі.

Більшість новацій цього концепту будуть втілюватися у продуктах Nissan до 2020 року, зокрема, дещо буде втілено уже у моделі Leaf 2017 року.

IDS оснащена акумулятором на 60 кВт-год , яких має вистачити на пробіг не менше 210-220 миль (337-354 км). Це удвічі більше, ніж у новому Leaf, якитй з’явиться у продажу з грудня.

Відповідно доконцепції, автопілот нової моделі не просто буде переправляти людину з точки А до точки В, але й імітуватиме манеру водіння. А коли управління авто буде здійснюватися в ручному режимі – пропонуватиме цікаві підказки.

Як писав Electrocars.com.ua, серійні автомобілі, у яких буде повністю втілена концепція Nissan IDSз’являться на ринку з 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *