Німецькі автошколи переходять на електромобілі

24 04 2015

Коментарі:

0
 Квітень 24, 2015
 0
Категорія: Новини

Концерн Daimler AG спільно з автошколою ACADEMY Holding започатковує пілотний проект, за яким учні навчатимуться їзди на електрокарах. Автогігант передав 10 електричних Smart та Mercedes-Benz B-Class Electric Drives п’ятьом закладам в Штутгарті, Німеччина. Передбачається, що учні автошкіл отримуватимуть ази керування автомобілем на електрокарах, а вже потім переходитимуть на звичайні машини з механічними КПП.

На думку керівників Daimler AG та ACADEMY Holding, електрокар якнайкраще підходить для навчання їзди на автомобілі. Він не має КПП, він легкий та чутливий в керуванні. За достатнього рівня рекуперативного гальмування, електромобілем можна керувати однією педаллю та кермом, концентруючись винятково на дорожніх умовах.

Учнів шкіл ACADEMY Holding навчатимуть також загальним правилам поводження з електромобілями та під’єднуваними гібридами, які стають все популярнішими: зарядка, правильне гальмування, економна їзда тощо. За бажанням учням відкриватимуть також окрему категорію eDriver Licence.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *