Дубай закупить електрокари Tesla для служби самокерованого таксі

17 02 2017

Коментарі:

0
 Лютий 17, 2017
 0

Категорія: Новини

Tesla поставить 200 електромобілів Model S та Model X для «Дубайської корпорації таксі» (Dubai Taxi Corporation). Керівник Tesla Ілон Маск підписав контракт з Управлінням доріг і транспорту під час Світового урядового саміту в Дубаї 13 лютого – у день початку продажу електромобілів в ОАЕ.

Ця угода є сходинкою до мети Дубайського фонду майбутнього (Dubai Future Foundation) – зробити безпілотними 25% автомобільних поїздок до 2030 року, пише BusinessInsider з посиланням на місцеві ЗМІ.

Звісно, автівки Tesla постачатимуться з оснащенням другого покоління для автопілоту, який у теперішньому стані розрахований на присутність та увагу водія під час поїздки. Втім, як ми вже повідомляли, після майбутнього оновлення програмного забезпечення, це обладнання дасть змогу електромобілям стати повністю автономними.

У квітні минулого року Дубай презентував своє бачення безпілотного майбутнього, опублікувавши відео людей, які зупиняють таксі без водія і обирають пункт призначення за допомогою мапи з доповненою реальністю.

Цікаво, що економіка Дубая була побудована на доходах від нафти, а тепер тут у тренді – екологічний транспорт та іноваційні технології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *